Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10] >
Powwow: Warszawa - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warszawa - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 03:15
English to Polish
+ ...
A może potluck? Mar 24, 2005

Hm..., może by zrobić tak, że kto ma czas i ochotę i możliwości, coś by przyniósł...? Ja mogłabym upiec ciasto na przykład i przywieźć jakieś wino. Trochę by było z tym zachodu, ale za to ciekawie

 
Agnieszka Hamann
Agnieszka Hamann
Poland
Local time: 03:15
English to Polish
+ ...
Ok. Wilsona zwizytowane Mar 24, 2005

Otó¿ wygl¹da to tak: bardzo sympatyczny, kameralny i goœcinny lokalik. Wyremontowany, ale jeszcze nie otwarty, wiêc nie ma wyszynku i mo¿na to zorganizowaæ tak, jak proponuje Himawari. Czyli kupujemy, co lubimy (piwo, wino itp) oraz przynosimy ze sob¹ dodatki (czyli wy¿erkê). Jest salka ze sto³em i kanapami, bar z wysokimi sto³kami oraz sala ze œcian¹, na której w³aœciciel powiesi nam ekran i postawi rzutnik, do którego mo¿emy pod³¹czyæ swoje kompy. Ew. mo¿na równie¿ pot... See more
Otó¿ wygl¹da to tak: bardzo sympatyczny, kameralny i goœcinny lokalik. Wyremontowany, ale jeszcze nie otwarty, wiêc nie ma wyszynku i mo¿na to zorganizowaæ tak, jak proponuje Himawari. Czyli kupujemy, co lubimy (piwo, wino itp) oraz przynosimy ze sob¹ dodatki (czyli wy¿erkê). Jest salka ze sto³em i kanapami, bar z wysokimi sto³kami oraz sala ze œcian¹, na której w³aœciciel powiesi nam ekran i postawi rzutnik, do którego mo¿emy pod³¹czyæ swoje kompy. Ew. mo¿na równie¿ potañczyæ. Poniewa¿ wyszynk w³asny, to trzeba siê zrzuciæ na tzw. "wynajêcie sali" (uzgodniona suma 200 z³). Do jutra czekam na wnioski, zapytania i ew. protesty lub wyrazy zgody. Jutro po po³udniu podejmê decyzjê, a na razie nie zdradzam, do którego miejsca moje serce sie chyli, bo chcê najpierw Wasze opinie us³yszeæ.Collapse


 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 03:15
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Ja siê dopasujê do wszystkiego Mar 24, 2005

a przy partycypacji co najmniej 10 ProZan wychodzi dwie dychy od twarzy za salê, co œmiem uwa¿aæ za absolutnie do przyjêcia

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:15
English to Polish
a gdzie ³atwiej zaparkowaæ? Mar 24, 2005

bo myœlê, ¿e to te¿ nie jest bez znaczenia

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:15
English to Polish
Stasek, Mar 24, 2005

nie przyjedziesz "ze wzglêdu na obsadê z grupy" czy jest ci przykro "ze wzglêdu na obsadê z grupy"? sprecyzuj

 
SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 03:15
German to Polish
+ ...
Dear Lim0nchen :) Mar 24, 2005

A jak myœlisz:
a) nie przyjhadê, bo Was wszystkich nie znoszê.
b) nie przyjadê i jest mi przykro, zw³aszcza, ¿e na PW bêd¹ osoby z grupy DE, których jeszcze nie znam, a bardzo bym chcia³ poznaæ...

Dla u³atwienia podam, ¿e Bardzo luBiê literê B, Bo zaczyna siê na ni¹ wiele fajnych s³ów, jak np. Biwo, Babawa, Bim0nka (nawet Jerzy dziwnym trafem nazwywa siê Bzopik, a Andy Bejman):(:(
... See more
A jak myœlisz:
a) nie przyjhadê, bo Was wszystkich nie znoszê.
b) nie przyjadê i jest mi przykro, zw³aszcza, ¿e na PW bêd¹ osoby z grupy DE, których jeszcze nie znam, a bardzo bym chcia³ poznaæ...

Dla u³atwienia podam, ¿e Bardzo luBiê literê B, Bo zaczyna siê na ni¹ wiele fajnych s³ów, jak np. Biwo, Babawa, Bim0nka (nawet Jerzy dziwnym trafem nazwywa siê Bzopik, a Andy Bejman):(:(

Nie mogê, i na serio, jest mi z tego powodu baaaaaardzo przykro i smutno...

Bawcie siê dobrze (jeœli to beze mnie wogóle mo¿liwe:):))

Pozdrówka Stasek z ProZnania
Collapse


 
Agnieszka Hamann
Agnieszka Hamann
Poland
Local time: 03:15
English to Polish
+ ...
Parkowanie Mar 25, 2005

Niestety obok obu lokali warunki parkowania s¹ umiarkowanie atrakcyjne. Jak by³am ogl¹daæ, to gdzies sie upchnê³am, ale ogromniastych parkingów nie by³o. Chyba ¿e zamkniêta ulica S³owackiego daje takie mo¿liwoœci... Nie wiem, od drugiej strony podjecha³am.

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 03:15
German to Polish
+ ...
zgrzybia³oœæ ma jest bezgraniczna Mar 25, 2005

...byæ mo¿e tak w³aœnie o mnie pomyslicie, ale optujê tym razem za pa³a³am w miejscu wyszynkowo licencjonowanym.

Domagam siê ciep³ej herbatki i/ lub ciep³ej zupki, a termosik mam tylko jeden ;o)

Potlaka proponujê przenieœæ na czas upalny. Co Wy na to?


 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 03:15
English to Polish
+ ...
dwa w jednym czyli ani jedno, ani drugie... Mar 25, 2005

ja tez wole byc elegancko obsluzona i miec wszystko przyniesione, for siur... Caly czas mi jednak chodzi po glowie, ze jak bedziemy chcieli w prawidlowej restauracji polaczyc przyjemne z pozytecznym, to sie skonczy na przyjemnym. A mnie sie marzy, ze mnie komputerowo i CATsowo uswiadomieni Prozacy oswieca co nieco podczas Powwowu. Wiec jesli Primavera umozliwi burze mozgow, to znakomicie. Bo mozna jeszcze zrobic tak (tylko nie krzyczcie na mnie...), ze zebrac sie w lokalu czesciowo legalnym, zro... See more
ja tez wole byc elegancko obsluzona i miec wszystko przyniesione, for siur... Caly czas mi jednak chodzi po glowie, ze jak bedziemy chcieli w prawidlowej restauracji polaczyc przyjemne z pozytecznym, to sie skonczy na przyjemnym. A mnie sie marzy, ze mnie komputerowo i CATsowo uswiadomieni Prozacy oswieca co nieco podczas Powwowu. Wiec jesli Primavera umozliwi burze mozgow, to znakomicie. Bo mozna jeszcze zrobic tak (tylko nie krzyczcie na mnie...), ze zebrac sie w lokalu czesciowo legalnym, zrobic tam "workshop", a potem sie przeniesc do Primavery na czesc towarzyska, o ile to nie jest zbyt daleko...
E.
Collapse


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 03:15
Armenian to Polish
+ ...
Info dla Agnieszki Hamann: Mar 25, 2005

W Galerii Mokotów jest bardzo dobra restauracja "Jeff's". Proszê wzi¹æ pod uwagê:
ceny, parking, prof. obsluga, "Happy hours" (dla niewtajemniczonych: podwójne napoje w cenie jednego), super dojazd z centralnego i nie tylko, s¹ dobrze zorganizowani co do imprez "firmowych". Wczoraj, po zakupach, spêdziliœmy tam bardzo mi³y czas i pod k¹tem ew. pa³³a³u sprawdzi³am wszystko i nawet porozmawia³am z menedzerem!

Jedyny minus: rzutnik i ekran musimy sami przynieϾ
... See more
W Galerii Mokotów jest bardzo dobra restauracja "Jeff's". Proszê wzi¹æ pod uwagê:
ceny, parking, prof. obsluga, "Happy hours" (dla niewtajemniczonych: podwójne napoje w cenie jednego), super dojazd z centralnego i nie tylko, s¹ dobrze zorganizowani co do imprez "firmowych". Wczoraj, po zakupach, spêdziliœmy tam bardzo mi³y czas i pod k¹tem ew. pa³³a³u sprawdzi³am wszystko i nawet porozmawia³am z menedzerem!

Jedyny minus: rzutnik i ekran musimy sami przynieœæ ze sob¹, tyle!

www.galeriamokotów.pl
Collapse


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 03:15
Armenian to Polish
+ ...
Info not only for Agnieszka...:) Mar 25, 2005

Jeff's Amerykañska Restauracja. Kuchnia Tex, Mex. Happy Hours od 15 - 18 od poniedzia³ku do czwartku. Muzyka na ¿ywo. Organizacja imprez firmowych.
Tel:5413490


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 03:15
German to Polish
+ ...
dla mnie bomba Mar 25, 2005

ale czy Zoliborzanie sie zgodza? I czy nie za pozno na zmiane planow? Nie wiem.

Galerie M mam bliziutko (15 minut samochodzikiem), no i parking przyjemny. Jeffs jest super, pod warunkiem, ze nie wpadniecie na pomysl zamowienia lososia... Podaja w sosie do pieczeni! TFU. Poza tym knajpka OK.


 
Macieq
Macieq  Identity Verified
Local time: 03:15
English to Polish
Mili, b³agam... Mar 26, 2005

... koniec tego przechwalania siê znajomoœci¹ knajp. Agnieszko, obie wytypowane s¹ super, choæ bardziej mi siê podoba Wilson, bo nikt nam tam nie przeszkodzi, nie wygoni po pó³nocy i - LBNL - choæ bywa³em ju¿ w knajpach zamkniêtych, to jeszcze nie by³em w knajpie nieotwartej...

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 03:15
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Tak jest, to w koñcu pa³³al board, Mar 26, 2005

a nie katalog knajp warszawskich. Ja mogê zrobiæ michê sa³atki. No i zrzutka na skrzynkê piwa tudzie¿ napojów alternatywnych te¿ chyba jest mo¿liwa, nie?

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 02:15
English to Polish
jeœli przy Wilsonie, Mar 26, 2005

to proponujê, ¿eby ka¿dy coœ przyniós³, bo raczej trudno bêdzie zrobiæ wczeœniej zrzutkê na napoje;
no i przyda³yby siê jakieœ plastikowe kubeczki, talerzyki i sztuæce, jeœli maj¹ byæ sa³atki, a nie tylko pizza i kurczak na wynos


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warszawa - Poland






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »