Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23] >
Powwow: Warsaw - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warsaw - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:31
English to Polish
+ ...
In memoriam
E tam Oct 23, 2003

My to jeszcze m³odzi jesteœmy, wiêc nie pamiêtamy. Ale dostojny starzec Qba twierdzi, ¿e kiedyœ to kart nie by³o i ludzie jakoœ sobie radzili z p³aceniem. Nie wiem jak Wy, ale ja mu wierzê. I jak go wszyscy ³adnie poprosimy, to nam zademonstruje - p³ac¹c za wszystko tzw. banknotami.


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 19:31
Armenian to Polish
+ ...
Qba to m³odzieniec!...:) Oct 23, 2003

Ja pamiêtam, jak na tablice glinianej napisa³am (pismem klinowym), ¿e oto wchodz¹ banknoty...!
To by³o trzêsienie ziemi!
Ta tablica do dziœ le¿y w Muzeum Etnograficznym w Armenii...:)


 
Natalia Gebert
Natalia Gebert
Local time: 19:31
Polish to English
+ ...
karta zamiast szabli? Oct 24, 2003

Czyli zamiast tañca z szablami bêdziemy mieli pokaz obiektów historycznych zwanych "banknotami"? Uzupe³niony o artefakty "karciane"? Bo rozumiem, ¿e w tej czêœci galaktyki ju¿ mo¿na p³aciæ przez komórkê?))

 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 19:31
English to Polish
+ ...
01.49 Oct 25, 2003

godzina, 26-10-2003
Ju¿ wiem tyle:
- my, muchachas jesteœmy usilnie zapraszane przez leffa,
- Araksia przemówi³a po hiszpañsku. Cieszy mnie to, bo to prawie tak, jakby mówi³a do mnie "lass", czego od wieków nie s³ysza³am.
- zarzucono Jo-Lo b³¹kanie siê bez sensu miêdzy miastami i knajpami. A co, je¿eli lubi? Jeœli to jest jej ¿ycia sens ? I tak z miasta do miasta, z kwiatka na kwiatek ...
- Czy dobrze rozumiem, ¿e ka¿dy urodzony innego dnia ni¿
... See more
godzina, 26-10-2003
Ju¿ wiem tyle:
- my, muchachas jesteœmy usilnie zapraszane przez leffa,
- Araksia przemówi³a po hiszpañsku. Cieszy mnie to, bo to prawie tak, jakby mówi³a do mnie "lass", czego od wieków nie s³ysza³am.
- zarzucono Jo-Lo b³¹kanie siê bez sensu miêdzy miastami i knajpami. A co, je¿eli lubi? Jeœli to jest jej ¿ycia sens ? I tak z miasta do miasta, z kwiatka na kwiatek ...
- Czy dobrze rozumiem, ¿e ka¿dy urodzony innego dnia ni¿ 13, ma przechlapane (u leffa)?
- niespodziewanie spiernicza³ Q-ba i to na w³asne ¿yczenie
- NovEva bêdzie szmuglowa³a dzieci, którymi leff siê zaopiekuje
- kartami p³aci Araksia
- Araksia u¿ywa pisma klinowego, ale ostatnio widzia³a je w muzeum. A¿ siê bojê, ¿e karty, którymi ma zap³aciæ nie wytrzymaj¹ rebusowania
- 01.55
przejrza³am jeszcze raz korespondencjê i wychodzi mi, ¿e leff jest straszny pies na ... No, w³aœnie na co?
Dziewczyny, przeczytajcie to jeszcze raz!
Collapse


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 19:31
English to Polish
+ ...
teraz powa¿nie Oct 26, 2003

Czy ten pow-wow bêdzie tylko kulinarn¹ orgi¹, czy te¿ przewidziane jest jakieœ szkolenie? Mo¿e jeszcze komuœ, oprócz mnie, mo¿e zale¿eæ na wyjaœnieniu kilku spraw zwi¹zanych z Tradosem?

 
Ewa Nowicka
Ewa Nowicka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:31
English to Polish
+ ...
widzisz Jo_Loop Oct 26, 2003

Bartek mysli zes ty baba tez, wiec odpadasz jako ow wymarzony , he he ;o)

 
Stanislaw Kulikowski
Stanislaw Kulikowski  Identity Verified
Poland
Local time: 19:31
English to Polish
+ ...
zagadka Tradosa Oct 26, 2003

Jesli Trados nie zepsuje nam wieczoru, to ja sie pisze na odkrycie ktorejs z jego stu twarzy.

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 19:31
Armenian to Polish
+ ...
TRADOS - to jest COOL...!!! Oct 26, 2003

Od wieków mówili do nas: young girl...potem sweetheart. A przecie¿ to jest to samo co "lass", czyli: dziewcze...:)
A teraz powa¿nie: cieszê siê, ¿e jest pierwsza osoba, która zaproponowa³a temat merytoryczny, poza ca³¹ t¹ egzotyk¹ z szablami...:)
Well done, bartek!


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:31
English to Polish
+ ...
In memoriam
Kto powiedzia³, ¿e tylko... Oct 26, 2003

...kulinarn¹?

I czy z tego wynika, ¿e jednak nas zaszczycisz?

W W OOO W W
W W W O O W W W
W W W W O O W W W W
W W OOO W W


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:31
English to Polish
+ ...
In memoriam
Cóœ mi Oct 26, 2003

ASCIart nie wyszed³

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 19:31
Armenian to Polish
+ ...
Czy to mia³o byæ serduszko? Oct 26, 2003

...s¹dz¹c po iloœci liter po lewej i prawej stronie liczby "zero-zero"...:)))

 
Ewa Nowicka
Ewa Nowicka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:31
English to Polish
+ ...
to nic leff Oct 26, 2003

po prostu widac, ze sie bardzo cieszysz

,**
(Ö,)
((")(")


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:31
English to Polish
+ ...
In memoriam
To mo¿e odcyfrowanie... Oct 26, 2003

daæ jako 14 pytanie konkursowe?

 
Jakub Szacki
Jakub Szacki  Identity Verified
Poland
Local time: 19:31
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Bartek, wiem, ze mam juz Oct 26, 2003

swoje lata, ale to wcale nie znaczy, ze spierniczalem. To, ze wole wino, kobiety i spiew od Tradosa wcale o tym nie swiadczy. A swoja droga z tym Tradosem to jakas nerwica natrectw, pracoholizm albo inna cholera.

 
Alina Brockelt
Alina Brockelt  Identity Verified
Local time: 19:31
German to Polish
+ ...
Tak sobie czytam i czytam te Wasze Oct 26, 2003

wynurzenia i bardzo by mi siê chcia³o tego 13.12. przyjechaæ do tej W-wy. W koñcu to nic wielkiego, wieczorem wsiadam do poci±gu w Hanowerze a rano jestem w Warszawie. No ale, czy ja wiem czy mi jakie¶ dziecko, m±¿ czy inny zleceniodawca nie wyskoczy z czym¶ nieprzewidzianym? No ale dobre chêci mam i w koñcu przynajmniej Leffowi muszê udowodniæ, ¿e jestem sexsy
(
... See more
wynurzenia i bardzo by mi siê chcia³o tego 13.12. przyjechaæ do tej W-wy. W koñcu to nic wielkiego, wieczorem wsiadam do poci±gu w Hanowerze a rano jestem w Warszawie. No ale, czy ja wiem czy mi jakie¶ dziecko, m±¿ czy inny zleceniodawca nie wyskoczy z czym¶ nieprzewidzianym? No ale dobre chêci mam i w koñcu przynajmniej Leffowi muszê udowodniæ, ¿e jestem sexsy
(http://www.proz.com/topic/15137 - dla niewtajemniczonych).
Gor±co pozdrawiam, te¿ ze stolicy (Dolnej Saksonii)

Alina
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warsaw - Poland






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »